Electric

O firmie

Home  /  O firmie

GET ELECTRIC – REKRUTACJA – DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Jeśli w pracy cenisz sobie profesjonalizm, dobrą atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia, komfortowe godziny pracy a do tego lubisz wyzwania, zapoznaj się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami.

 

O firmie Electric

Krótki opis działalności

Janaszek Electric Sp. z o.o. (dawniej – Electric Ryszard Janaszek) specjalizuje się w serwisie elektroenergetycznym obiektów kolejowych a także w kompleksowym wykonywaniu nowoczesnych instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Działamy w branży od 1991 roku. Zespół ekspertów Electric zapewnia naszym klientom najlepsze dopasowanie nowoczesnych, sprawdzonych i zgodnych z obowiązującymi przepisami i normami rozwiązań technicznych do bieżących i przyszłych potrzeb użytkowych obiektów, przy uwzględnieniu oszczędności zarówno na etapie inwestycji, jak i w czasie późniejszej eksploatacji. Dynamiczna organizacja pracy umożliwia niezwłoczne wykonywanie i modyfikacje systemów, instalacji i konstrukcji dla klientów biznesowych wymagających najwyższej jakości usług. Prace prowadzone są w sposób zorganizowany i ciągły na terenie całego kraju. Nasi współpracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i badania lekarskie oraz przechodzą okresowo szkolenia i egzaminy potwierdzające kwalifikacje. Posiadamy uprawnienia do pracy na wysokościach. Oferujemy szybki serwis awaryjny na terenie Polski.

Historia

Firma Electric Ryszard Janaszek powstała w roku 1991 i od samego początku świadczyła usługi dla przemysłu i klientów biznesowych (B2B). Początkowo zakres działań obejmował głównie instalacje elektryczne i teletechniczne oraz pomiary elektryczne, z czasem zakres działań powiększał się aż do dnia dzisiejszego. Od dnia powstania firmy wykonano setki nowych instalacji, pomiarów i badań. Obiekty, w których wykonywaliśmy prace to banki, muzea, ministerstwa, spółdzielnie mieszkaniowe, obiekty sakralne, salony samochodowe, obiekty charakterystyczne jak Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy w Warszawie, Zamek Królewski w Warszawie, EC Żerań, budynek hotelu Marriott, galerie handlowe czy budynek apartamentowca Złota 44. Mając na uwadze dalszy dynamiczny rozwój w roku 2017 forma prawna działalności Electric Ryszard Janaszek została w całości przekształcona w trybie art. 5841 kodeksu spółek handlowych z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą w Janaszek Electric Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zgodnie z art. 5842 §1 kodeksu spółek handlowych Spółce przekształconej tj. JANASZEK ELECTRIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przysługują wszystkie prawa i obowiązki przedsiębiorcy przekształcanego tj. Ryszarda Janaszka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą ELECTRIC Ryszard Janaszek (sukcesja uniwersalna). Aktualny wpis do rejestru znajduje się pod numerem KRS: 0000697711.

Bieżące działania

Zakres działania Spółki obejmuje kompleksowo doradztwo, projektowanie, budowę i obsługę nietrakcyjnej elektroenergetyki kolejowej (energetyka nietrakcyjna, tj. niezwiązana z elektryczną siecią trakcyjną) w obiektach i na liniach kolejowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Spółka świadczy usługi w dziedzinie elektroenergetyki, oświetlenia, teletechniki, SAP, SSWiN, CCTV, usługi ogólnobudowlane oraz serwisu technicznego obiektów. Wykonujemy prace budowlane (kompleksowa budowa budynków) oraz adaptacje powierzchni biurowych (elementy fit-out).

Dzięki doświadczeniom w branży współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i instytucjami wykonując prace techniczne szybko i na najwyższym poziomie. Zamawiający i Inwestorzy korzystający z naszych usług mogą zdać się na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskują pewność i bezpieczeństwo terminowego zakończenia powierzonych Spółce zadań.