Electric

O firmie

Home  /  O firmie

GET ELECTRIC – REKRUTACJA – DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Jeśli w pracy cenisz sobie profesjonalizm, dobrą atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia, komfortowe godziny pracy a do tego lubisz wyzwania, zapoznaj się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami.

O firmie Electric

Janaszek Electric

Janaszek Electric Sp. z o.o. specjalizuje się w serwisie elektroenergetycznym obiektów kolejowych, a także w precyzyjnym wykonywaniu nowoczesnych instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Zakres naszego działania obejmuje kompleksowe doradztwo, projektowanie, obsługę i budowę nietrakcyjnej elektroenergetyki kolejowej w obiektach i na liniach kolejowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w dziedzinie elektroenergetyki, oświetlenia, teletechniki, SAP, SSWiN, CCTV, usługi ogólnobudowlane oraz serwisu technicznego obiektów.

Wykonujemy prace budowlane z zakresu generalnej budowy budynków oraz adaptacji powierzchni biurowych z elementami fit – out.  Oferujemy szybki i kompleksowy serwis awaryjny na terenie całej Polski. Działamy w branży od ponad 30 lat i niewątpliwie gwarantujemy klientom najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół Janaszek Electric dynamicznie pracuje nad rozwojem, dzięki czemu zapewniamy niezwłoczne wykonywanie i modyfikacje systemów, które wpływają na jakość oferowanych usług. Wszystkie nasze prace i realizacje prowadzone są w istotnie zorganizowany sposób. Każdy pracownik Janaszek Electric posiada niezbędne uprawnienia, badania lekarskie oraz przechodzi okresowe szkolenia i egzaminy potwierdzające kwalifikacje.

Dodatkowo dostosowujemy się do wszelkich norm i przepisów uwzględniając oszczędności zarówno na etapie inwestycji jaki i podczas dalszej eksploatacji. W rezultacie każdy inwestor korzystający z naszych usług, może przede wszystkim czuć się bezpieczny o swoje inwestycje. Reasumując gwarantujemy terminowe zakończenie wszelkich powierzonych nam zadań oraz profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia firmy Janaszek Electric.

Historia Janaszek Electric

Firma Electric Ryszard Janaszek powstała w 1991 roku. Jesteśmy firmą, która od początku kierowała swoje usługi dla przemysłu i klienta biznesowego B2B. Początkowo nasze działania były realizowane w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz pomiarów elektrycznych. Obecnie wykonaliśmy już setki nowych analiz, badań i instalacji co w rezultacie pozwala nam realizować coraz więcej projektów. Nasze realizacje to przede wszystkim Pałac kultury i Nauki w Warszawie, EC Zerań, budynek hotel Marriott, Stadion narodowy w Warszawie, budynek apartamentowca Złota 44 czy Zamek Królewski w Warszawie. Miejsca naszych prac to także galerie handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe, obiekty sakralne, salony samochodowe, banki, muzea oraz w ministerstwa. W rezultacie ciągłego wzrostu i rozwoju – w 2017 roku, forma prawna działalności Electric Ryszard Janaszek została w całości przekształcona w trybie art. 5841 kodeksu spółek handlowych z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą w Janaszek Electric Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zgodnie z art. 5842 §1 kodeksu spółek handlowych Spółce przekształconej tj. JANASZEK ELECTRIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przysługują wszystkie prawa i obowiązki przedsiębiorcy przekształcanego tj. Ryszarda Janaszka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą ELECTRIC Ryszard Janaszek (sukcesja uniwersalna). Aktualny wpis do rejestru znajduje się pod numerem KRS: 0000697711.

 

 

Nasze wartości

Jedność

Ufamy sobie, a działanie w zespole sprawia, że jesteśmy silniejsi. Nasi pracownicy to zespół zawodowców i wkład każdego z nich jest kluczowy w sprawnym funkcjonowaniu firmy.

Innowacyjność

Rozwiązania, które zapewniają rozwój firmy gwarantują naszym klientom możliwość korzystania z najwyższej jakości usług. Praca wykwalifikowanych pracowników i użytkowanie nowoczesnego sprzętu pozwala nam dążyć do nowych pomysłów i koncepcji.

Bezpieczeństwo

Bezpieczna atmosfera pracy w obecnej branży to aspekt, którego nie możemy pominąć. Gwarantujemy bezwzględne bezpieczeństwo wszystkim naszym pracownikom terenowym, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i szkoleniom. Także w czasie pandemii zapewniamy pracę zdalną oraz gwarancję zatrudnienia.

Kompleksowość

Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, obsługą jak i realizacją, wykorzystując przy tym specjalistyczny sprzęt i niezastąpioną wiedzę pracowników. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych działań, oferujemy naszym klientom rozwiniętą kompleksowość naszych usług.